top of page

Kullanım Koşulları

Sürüm: 15 Nisan 2020

Son Değişiklik Tarihi: 15 Nisan 2020

 

Bond Game Studio insanlara keyifli vakit geçirmeleri amacıyla web,vr ve mobil cihazlar için sosyal oyunlar üretip, yayınlamaktadır. Dünyanın her yerindeki insanlara keyif ve sosyal eğlence sağlıyoruz.

Bond Game Studio’nun Hizmetlerini kullanmadan önce lütfen işbu Hizmet Şartları’nı ve Gizlilik Politikamızı okuyun. Bu Hizmet Şartları, Hizmetlerimizi kullanımınız esnasında geçerli olan koşul ve şartları düzenlemektedir (aşağıda tanımlanmıştır). Hizmetler’i kullanırken işbu şart ve koşulların sizi bağlayacağını kabul etmiş sayılırsınız. Tüm şart ve koşulları kabul etmiyorsanız, Hizmetlerimizi kullanmamalısınız.

Bu Politika size hizmet sağlarken kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımızı, depoladığımızı, kullandığımızı, ifşa ettiğimizi ve herhangi bir şekilde işlediğimizi, bunların yanı sıra bilgilerinizle alakalı haklarınızı ve tercihlerinizi tanımlamaktadır. Hizmetlerimizi kullanmak istediğiniz zaman Gizlilik Politikamızın geçerli olduğunu kabul edersiniz. Bond Game Studio’nun, bilgilerinizi işbu Gizlilik Politikası’nda tanımlanan yollarla toplamasını, saklamasını, kullanmasını veya paylaşmasını istemiyorsanız Hizmetlerimizi kullanmamalısınız.

Bu hizmet şartları kapsamında ‘Bond Game Studio’ ya da ‘biz’, ‘bizim’ ya da ‘bize’ ifadeleri, Esentepe Mah. Atom Sok. King Plaza No18-4 Gültepe-Şişli /İSTANBUL -TÜRKİYE adresinde yer alan Bond Game Studio/Bond Dijital A.Ş ve Bond Game Studio Kurumsal Ailesi anlamına gelip onun iştirakleri, ana şirketleri, ortak girişimleri ve ortak sahiplik altındaki diğer kurumsal varlıklar ve/veya bunların temsilcileri, vekilleri, danışmanları, çalışanları, müdür ve yöneticileri ve Bond Dijital A.Ş/Bond Game Studio ile bağlantısı olan girişimlerin hepsini ifade eder.

‘Siz’,’Sizler’ ve ‘Kullanıcılar’; Bond Game Studio’nun Hizmetlerinden faydalanan kişilerin hepsini ifade eder.

 

Bundan böyle ‘Hizmetler’ ; Oyunlarımız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, içeriklerimiz, Thebonddigital.com/bondgamestudio.com ve/veya Bond Digital/Bond Game Studio tarafından işletilen diğer alan adları veya websiteler ve Google Play, App Store, Facebook, Facebook Gameroom, Windows Store, Amazon başta olmak üzere uygulama mağazaları ve erişime açık tüm internet siteleri üzerinden kullanıma sunulan uygulamalar, oyunlar, forumlar ve oyunlarla bağlantılı hizmetlerin hepsini ifade eder.

 

1. TANIMLAR

“Hesap”, Hizmetler’e erişirken oluşturduğunuz hesap anlamına gelir.

“Topluluk Kuralları”, Hizmetlerimizle ve diğer oyuncularla ilişkinizi yöneten davranış kuralları anlamına gelir; buradan incelenebilir.

“Özellik Şartları”, Platformlar ve API’ler, mobil cihaz uygulamaları, forumlar, yarışmalar, abonelikler veya sadakat programları gibi özel hizmetlerle ilgili olarak bizim tarafımızdan yayınlanıp, söz konusu bu özel hizmetleri kullanımınıza ait ve işbu Şartlar’ın bir parçası olduğu belirtilen diğer tüm kurallar anlamına gelir.

“Teklifler”, Bond Game Studio’nun bazı hak kazanan oyunculara belli zamanlarda sunacağı teklifler, geziler ve ister sanal ister dokunulabilir türde özel hediyelerin dahil olduğu özel programlar anlamına gelir.

“Hizmetler” oyunlarımız, ürünlerimiz, hizmetlerimiz, içeriklerimiz, Bondgamestudio.com ve/veya Bond Digital A.Ş /Bond Game Studio tarafından işletilen diğer alan adları veya websiteleri anlamına gelir.

“Hizmet Şartları” veya “Şartlar"işbu hizmet şartları anlamına gelir.

“Kullanıcı İçeriği" Hizmetler üzerinden veya aracılığıyla yüklediğiniz, ilettiğiniz, oluşturduğunuz veya ürettiğiniz tüm veriler anlamına gelir. Profil resminiz, oyun içi mesajlarınız ya da görüntülü sohbetiniz ve oyun için sanatsal öğeleriniz veya sizin yazdığınız ya da tasarladığınız diğer içerikler bunların arasında yer alır.

“Sanal Öğeler”, (a) sanal paralar, nakit, jetonlar veya puanlar dahil, Hizmetler’de kullanılan tüm sanal para birimleri ve (b) sanal oyun içi öğeler anlamına gelir.

"Bond Game Studio Kurumsal Ailesi" Bond Game Studio’nun bağlı kuruşları, ana şirketleri, ortak girişimleri ve ortak sahiplik altındaki diğer kurumsal varlıklar ve temsilcileri, danışmanları, çalışanları, memurları ve direktörleri anlamına gelir.

“Bond Game Studio İştirakleri” Bond Game Studio Kurumsal Ailesi’ne ek olarak Bond Game Studio’nun ve Bond Game Studio Kurumsal Ailesi’nin üçüncü şahıs içerik sağlayıcıları, dağıtıcıları, lisans sahipleri veya lisans verenleri anlamına gelir.

2. BU ŞARTLARDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Takdir hakkı bizde olmak üzere, Şartlar’ın, Topluluk Kuralları’nın, Özellik Şartları’nın maddelerini, değiştirilmiş Şartlar’ı, Topluluk Kuralları’nı, Özellik Şartları’nı sitelerimizde veya Hizmet içinde (örneğin oyun içi duyurular gibi) yayınlayarak herhangi bir anda değiştirme, düzeltme, ekleme veya kaldırma hakkını kendimizde saklı tutarız. Yapılan maddi değişikliklerde, e-posta iletisi veya Hizmet içi mesajlaşma yoluyla ilave bir duyuru da yapabiliriz. Biz aksini belirtmedikçe değişiklikler, yayınlandığı anda yürürlüğe girer. Şartlar, Topluluk Kuralları ve Özellik Şartları ile diğer tüm politika, düzenleme veya kuralların yeni sürümlerine www.bondgamestudio.com adresinden veya Hizmet içinden erişilebilir. Değişiklikler yapıldıktan sonra Hizmetler’i kullanmaya devam ederseniz, değişikliklerin, devam eden Hizmet kullanımınız için de geçerli olacağını kabul etmiş sayılırsınız. Siz ile Bond Game Studio arasında yazılı bir değişiklik anlaşması yapılmadığı sürece Şartlar, Topluluk Kuralları, veya Özellik Şartları’nda değişiklik yapamazsınız.

Bond Game Studio ile aranızda bir anlaşmazlık yaşanıyorsa, bu anlaşmazlıkta, Bond Game Studio’nun söz konusu asıl anlaşmazlıkla ilgili tebligatı aldığı anda yürürlükte olan Şartlar, Topluluk Kuralları ve Özellik Şartları yürürlükte olacaktır.

Şartlar’da veya Gizlilik Politikası’nda, Bond Game Studio’nun diğer şart veya politikalarına aykırı herhangi bir madde veya bilgi varsa, işbu Şartlar’daki ve Gizlilik Politikası’ndaki maddeler uygulanacaktır.

3. HESAP BİLGİSİ VE GÜVENLİĞİ

Hizmetlerimizi kullanmak için sizden bir Hesap oluşturmanızı ve bir şifre belirlemenizi ve/veya adınızı, doğum tarihinizi, e-posta adresinizi ve bazı durumlarda ödeme bilgilerinizi içeren belli başlı kişisel bilgileri bize sağlamanızı isteyebiliriz. Bu bilgiler, Bond Game Studio’nun Gizlilik Politikası’na uygun olarak saklanıp kullanılacaktır.

Bond Game Studio’ya özellikle e-posta adresiniz olmak üzere doğru, eksiksiz ve güncel olan bilgileri sağlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

Hesabınızın güvenliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Hesap bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayın veya başkalarının Hesabınızı kullanmalarına izin vermeyin. Hesabınız üzerinden yapılan tüm hareketleri sizin tarafınızdan yapılmış kabul edeceğiz. Bu yüzden herhangi bir ödeme aracı (örneğin kredi kartı ya da Paypal) kullanılarak yapılan satın alımlar dâhil sizin tarafınızdan yetkilendirilmiş olsun veya olmasın Hesabınız üzerinden gerçekleştirilen tüm hareketlerin sorumluluğunu kabul etmekte ve sizin Hesabınızı kullanan başka bir kişi nedeniyle bizim veya Hizmetlerin herhangi bir diğer kullanıcısının maruz kaldığı zararlarla yükümlü tutulabileceğinizi anlamaktasınız.

Eğer gerçekleşmiş veya şüphelendiğiniz herhangi bir kayıp, hırsızlık, sahtekârlık olayını veya Hesabınızın ya da Hesap şifrenizin yetkisiz kullanımını fark ederseniz derhal bize bildirin.

4. HİZMETLERİMİZİ KULLANMA

Hizmetlerimizi kimler kullanabilir: Oyunlarımızı oynamak üzere olduğunuz için çok heyecanlıyız, ancak Hizmetlerimizi kullanabilecek kişilere yönelik bazı sınırlarımız bulunmaktadır.

Aşağıdakiler sizin için geçerliyse Hizmetlerimizi kullanamazsınız:

 • Bond Game Studio ile bağlayıcı bir anlaşma yapamayacak durumdaysanız.

 • 13 yaşından küçükseniz (veya 16 yaşından küçükseniz ve Avrupa Ekonomik Alanı ("AEA") bölgesinde bulunuyorsanız) bu durumda bir Hesap oluşturamaz, Hizmetlerimiz’in herhangi birini kullanamaz veya Hizmetler ya da Bond Game Studio kapsamında kişisel bilgilerinizi (örneğin, adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz) gönderemezsiniz. Bu yasak sadece ve sadece bir Bond Game Studio Hizmetinin kullanıcının devam etmesine izin vermeden önce yaş bilgisini toplayan bir yaş sınırı varsa ve yaş sınırı kendilerini 13 yaşının (veya AEA 16 yaşının altında) olarak tanıtan kullanıcılara izin veriyorsa geçerli değildir. (Gizlilik Politikamızda belirtildiği üzere bu durumlarda Çocukların Çevrim içi Gizliliğini Koruma Yasası dâhil fakat bununla sınırlı olmaksızın geçerli veri koruma kanunlarının izin verdiği ölçüde ve bu ölçüye kadar bu Hizmet’in kişisel bilgileri toplamayan, kullanmayan veya ifşa etmeyen bir versiyonunu sağlayacak ya da yasal olarak geçerli olan bir aile izni alacağız.)

 • Amerika Birleşik Devletleri tarafından ambargo uygulanan veya ABD Hazine Müsteşarlığı’nın Özel Tanımlanmış Ülkeleri’nden birindeyseniz,

 • Cinsel tacizden sabıkanız varsa.

 • Daha önce Bond Game Studio oyunlarını veya Bond Game Studio hizmetlerini kullanmanız (Bond Game Studio kendi yegâne takdiriyle bu yasağı tersine çevirmedikçe) yasaklanmışsa Amerika Birleşik Devletleri’nden, hizmet veya yazılım dâhil herhangi bir ürün alma yetkiniz yoktur.

18 yaşın altındaysanız veya bulunduğunuz yerde çoğunluğun yaşından küçükseniz, yasal velinizin işbu Şartlar’ı okuyup kabul ettiğini ifade edersiniz;

İlave Önemli Kural ve Şartlar:

Hizmetlerimizi kullanıyorsanız, Bond Game Studio Topluluk Kuralları’na ve ilgili diğer tüm Özellik Şartları’na uymanız gerekir. Bu ilave kurallar ve şartlar, işbu Şartlar’a ek olarak sunulmakta olup, önem taşımaktadır. Lütfen bunları okuyun. Hizmetlere Facebook gibi bir sosyal ağdan erişirseniz veya Hizmetleri Apple veya Google gibi başka bir platformdan indirirseniz, işbu Şartlar ile birlikte üçüncü taraflarının hizmet/kullanım şartlarına da uymanız gerekir.

Hizmetlerimize Erişme:

Bizim oyunlarımıza erişmek veya oynamak için ya da bizde bir Hesap oluşturmak için, Facebook gibi bir sosyal ağda hesabınızın olması ve eğer mobil Hizmetlerimizi kullanıyorsanız da, mobil uygulamalar sağlayan bir şirkette bir hesabınızın, örneğin bir Apple iTunes hesabı, olması gerekir. Hizmetleri almak ve Bond Game Studio Oyunları’nı oynamak için üçüncü şahıs yazılımını belirli aralıklarda güncellemeniz gerekir.

Oyunları ve diğer Hizmetleri sağlıyoruz. Siz de ekipmanı (bilgisayar, telefon, tablet, vs.) sağlıyor ve Hizmetleri indirmek ve kullanmak amacıyla İnternete ve uygulama mağazalarına bağlanmak ve veri kullanımı için İnternet ücreti ödüyorsunuz.

Hizmet Ücretleri ve Sınırlamaları:

Hizmetlerimiz sürekli değişmekte olup, biz de hem Hizmetler’de hem de Şartlar’da, Topluluk Kuralları’nda, Özellik Kuralları’nda ve Bond Game Studio Gizlilik Politikası’nda yaptığımız güncellemeleri kabul etmenizi isteyebiliriz. Bizim Hizmetlerimizi kullanmanıza devam edebilmeniz için zaman zaman oyunu ve yazılımı güncellemeniz gerekir. Bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda bulunan Bond Game Studio yazılımı da dahil olmak üzere, bu güncellemeleri size bildirmeden uzaktan yapabiliriz.

Bond Game Studio, Hizmetleri ya da bir oyunu ya da Hizmetlerin bir bölümünü sunmayı ve/veya destek vermeyi herhangi bir anda tümden veya geçici olarak durdurma hakkını kendinde saklı tutar; böyle bir durumda Hizmetleri kullanma hakkınız veya hakkınızın bir bölümü otomatik olarak fesholur ya da askıya alınır. Bu durum gerçekleşirse, geçerli yasa aksini gerektirmediği müddetçe Bond Game Studio, Hizmetlerin durdurulan unsurları ile ilgili olarak ya da daha önce kazanılmış ya da satın alınmış Sanal Öğeler için size para iadesi, fayda veya başka türlü bir tazminat sağlamakla yükümlü değildir.

BOND GAME STUDIO, TAKDİR HAKKI KENDİNDE OLMAK ÜZERE, HESAPLARI YA DA HİZMETLER’E VEYA BUNLARIN BİR BÖLÜMÜNE ERİŞİMİ SINIRLANDIRABİLİR, ASKIYA ALABİLİR, FESHEDEBİLİR, DEĞİŞTİREBİLİR VEYA SİLEBİLİR VE OYUNLARIMIZ İLE SİTELERİMİZE, İÇERİKLERİNE, HİZMETLERE VE ARAÇLARA ERİŞİMİ YASAKLAYABİLİR YA DA BARINDIRILAN İÇERİĞİ GECİKTİREBİLİR VEYA KALDIRABİLİR VE BOND GAME STUDIO HERHANGİ BİR KAYIP VEYA SONUCU TAZMİN ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜNE SAHİP OLMAZ. Bu, AEA içerisinde bulunan kullanıcılara uygulanmamaktadır. Eğer AEA içerisinde bulunuyorsanız, tüm önemli değişiklikleri yürürlüğe girmeden en az 1 ay önce size bildirmeye çalışacağız ve bu değişikliklerden memnun kalmazsanız bu Şartlar altında Hizmetlerinizi iptal etmeyi tercih edebilirsiniz.

Hesabınızı Silme:

Hizmetlerimizi kullanmayı herhangi bir anda bırakabilir ve herhangi bir anda Biz’den, Gizlilik Politikası‘ndaki talimatları uygulayarak Hesabınızı silmemizi isteyebilirsiniz. Geçerli yasalar aksini belirtmediği sürece,  Hesabınızın silinmesini talep ettiğinizde, Biz’im herhangi bir para iadesi, fayda veya başka türlü bir tazminat verme yükümlülüğümüz yoktur.

 

5. HİZMETLER’İN İÇERİKLERİ VE FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Bond Game Studio, Siz’e eğlence amaçlı, bireysel kullanım niteliği taşıyan, ticari amaçlar ve/veya tüzel kişiler için olmayan, sınırlı, istediği ve gerektiği takdirde geri alınabilir faydalanma sağlamaktadır. Sunulan Hizmetler ve Hizmetler’in içeriklerinin hepsi Bond Game Studio tarafından geliştirilmiş, düşünülmüş, hayata geçirilmiş, uygulanmaya konulmuştur. Hizmetler’e ait içeriklerin (kodlar, temalar, görseller, kurallar, dökümanlar, animasyonlar, arka planlar, logolar, sesler, ünvanlar, avatarlar, müzikler, yönetim türleri, dijital/sanal kalemler, Hizmetler’in arayüzü, yazılımları, Hizmetler için geliştirilmiş sistemler) hiçbirini satamaz, kopyalayamaz, kullanamaz, kaynak koda dönüştüremez ve içinden kaynak kod çıkartamaz, yayınlayamaz, dağıtamazsınız. Hizmetler’in bütünü ve bunların içinde bulunan herşey sadece Bond Game Studio’ya aittir. Bond Game Studio, işbu Sözleşme’deki belirtilen herşeyin fikri mülkiyet hakkını ve tüm haklarını kendi bünyesinde saklı tutmaktadır. Kullanıcılar, Hizmetler’de edinilmiş, ücreti ödenerek satın alınmış olsun veya olmasın Sanal Kalemler, Hesap’larındaki özellikler/faydalar ve bunlarla sınırlı kalmaksınız Hizmetler’de bulunan tüm içerikler üzerinde hiçbir fikri mülkiyet hakkına sahip olmadıklarını kabul etmektedirler. Bond Game Studio’nun açıkça yazılı izni olmadan bunlardan esinlenerek, bunları kullanarak hiçbir şekilde bir eser, uygulama, program, arayüz, senaryo, içerik oluşturamayacağınızı kabul etmektesiniz. İşbu Sözleşme’ye aykırı eylemlerde bulunulması halinde Bond Game Studio, yasal mercilere başvurma ve maddi manevi tazminat talep etme hakkına sahiptir.

Bond Game Studio, Kullanıcılar’ın Hizmetler’le ilişkili olan ve/veya Hizmetler’e bağlı olan platformlar’da (Sosyal Ağ Siteleri, mobil uygulama mağazaları ve/veya Hizmetler’e erişim sağlanabilecek tüm siteler) paylaştığı, açıkladığı, aktardığı tüm içerikleri, materyalleri, verileri, bilgileri kendi menfaatleri doğrultusunda güncelleyerek/revize ederek veya etmeden kaydedebilir, kullanabilir, yayınlayabilir, paylaşabilir, çoğaltabilir, Hizmetler’ine ekleyebilir.

Hizmetler ve/veya Hizmetler’le bağlantılı halka açık platformlarda (Sosyal Ağ Sitelerinde, mobil uygulama mağazalarında ve/veya erişim sağlanabilecek tüm siteler’de paylaştığınız, açıkladığınız, aktardığınız tüm içerikler ve materyaller, veri ve bilgiler) yapacağınız paylaşımlardan dolayı şahsınızın sorumlu olduğunu peşinen kabul etmektesiniz. Paylaşımlarınızdan dolayı oluşabilecek uyuşmazlık ve/veya hukuki kurallara aykırılık durumunda Bond Game Studio ve/veya Hizmetler’i bu paylaşımlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6. SAHİPLİK; SINIRLI LİSANS

Oyunlar ve Hizmetler:

Hizmetler, Bond Game Studio Kurumsal Ailesi’nin sahip olduğu ya da lisansladığı ürünlerden meydana gelir ve telif hakkı, ticari marka, ticari takdim, patent ve dünya çapındaki fikri mülkiyet hakları ve geçerli diğer yasa, kural veya düzenlemeler çerçevesinde korunmaktadır. Bu hakların tümü saklıdır. Bu Şartlar, Hizmetler veya Hizmetlerdeki herhangi bir içerikle ilgili olarak size veya herhangi bir üçüncü şahsa herhangi bir hak, tasarruf hakkı veya çıkar vermez.

Topluluk Kuralları ve tüm Özellik Şartları dâhil bu Şartlara ve tüm diğer koşullara uyduğunuz müddetçe bu Şartlara tabi tüm Hizmetleri ticari olmayan eğlence amaçlarınız için kullanabilirsiniz. Hizmetleri herhangi bir başka amaç için kullanmamayı ve Bond Game Studio’nun yetkilendirilmemiş kullanımlardan ortaya çıkan herhangi bir hasar veya kayıplardan bir yükümlülüğü olmadığını kabul etmektesiniz.

İşbu Şartlar’ı veya bağlı olduğunuz diğer şartlarımıza karşı gelirseniz, hesabınızın sonlandırılması da dâhil olmak üzere size karşı işlem başlatabiliriz. Ayrıca, Bond Game Studio’nun fikri mülkiyet haklarına karşı gelinmesi ya da ihlali de dâhil olmak üzere yasayı çiğniyor olabilirsiniz. HERHANGİ BİR BOND GAME STUDIO OYUNUNUN YASAL ÇALIŞMASINI ZAYIFLATMAK VEYA MANİPULE ETMEK DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI KALMAYACAK ŞEKİLDE HİZMETLERİ BOZMAK VEYA KESİNTİ YARATMAK AMACIYLA TARAFINIZDAN YAPILAN HER TÜRLÜ GİRİŞİM, BOND GAME STUDIO POLİTİKASI’NA KARŞI GELMEKTİR VE CEZA KANUNU İLE MEDENİ KANUNA KARŞI GELMEK YA DA İHLAL ETMEK ANLAMINA DA GELEBİLİR.

Hesabınız ve Sanal Öğeleriniz:

İşbu Şartlar’da Topluluk Kuralları’nda ya da kullanmayı tercih ettiğiniz özelliklere ait Özellik Şartları’nda belirtilen ifadelere bakılmaksızın, Oyunlarımız da dahil olmak üzere, Hizmetlerimizde oluşturduğunuz Hesap size ait olmaz ve Hesap sizin malınız değildir. Aynı şekilde, bir Sanal Öğeyi (Sanal Para, Sanal İçerik, Sanal Üyelik gibi) Hizmetler üzerinden "kazanmış" ya da "satın almış" olmanıza bakılmaksızın bu Sanal Öğe size ait değildir. Hesabınız ve ilgili tüm Sanal Öğeler Bond Game Studio’nun malıdır. Bond Game Studio; Hesabınızı ve ilgili Sanal Ögeleri Hizmetlerimizi size sunduğumuz süre boyunca kullanabilmeniz için size sınırlı bir lisans ve hak verir.

ARTIK GEREKLİ OLMAYAN VERİLERİN TUTULMASINDAN KAÇINMAK VE/VEYA HİZMETLERİMİZİ DAHA İYİ HALE GETİRMEK İÇİN 180 GÜN BOYUNCA AKTİF OLMAYAN (ÖRNEĞİN, GİRİŞ YAPILMAMIŞ OLAN) HESAPLARI SİLEBİLİR YA DA SONLANDIRABİLİRİZ.

Sanal Öğeler’i, satmak, hediye etmek veya takas etmek amacıyla Hizmetlerin dışına (örn: "gerçek dünyaya") devretmeniz yasaktır. Bu devirleri yasal olarak kabul etmeyeceğiz. Sanal Öğeler’in "gerçek" para karşılığında alt lisansını vermeniz, takas etmeniz, satmanız veya satma teşebbüsünde bulunmanız ya da Sanal Öğeler’i oyunun dışında herhangi bir değerli eşya karşılığı takas etmeniz yasaktır. Söz konusu devirler veya devir teşebbüseri yasaktır ve geçersizdir ve bu sebeple Hesabınızı feshedebiliriz.

Kullanıcı İçeriği:

Hizmetlere Kullanıcı İçeriği paylaşır, aktarır ya da yüklerseniz, bu içeriklerin:

 1. doğru olduğunu;

 2. gizli bilgi olmadığını;

 3. yasalara aykırı olmadığını;

 4. akdi yükümlülükleri veya diğer tarafların haklarını ihlal etmediğini ve Kullanıcı İçeriği’nde yer alan kişisel ya da diğer bilgilerin ya da fikri mülkiyetlerin sahibi olan taraflardan Kullanıcı İçeriğini kullanmaya dair izni aldığınızı;

 5. virüs, reklam yazılımı, casus yazılımı kurt veya diğer kötü amaçlı kodlar içermediğini;

 6. Topluluk Kurallarımızla uyumlu olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanıcı İçeriğiniz, Bond Game Studio tarafından Gizlilik Politikamıza uygun olarak işlenecektir. Siz sadece kendi içeriğinizi korumakla ve yedeklemekle sorumlusunuz.

Paylaştığınız, yayınladığınız veya ilettiğiniz tüm Kullanıcı İçerikleri, mülkiyet dâhilinde olmayan ve gizli olmayan içerik olarak kabul edilecektir. Kullanıcı İçeriğindeki tüm sahiplik haklarını elinizde tutarsınız, Kullanıcı İçeriğinizi ve onların değiştirilmiş ve türetilmiş tüm çalışmalarını, pazarlama ve promosyonlar da dahil olmak üzere Hizmetler’le ilgili işlerde kullanması, yeniden üretmesi, dağıtması, yan ürünlerini hazırlaması, görüntülemesi ve uygulaması için Bond Game Studio’ya süresiz ve geri alınamaz (aşağıda veya Gizlilik Politikasında verilenin haricinde), tüm dünyada geçerli, telif hakkı içermeyen, münhasır olmayan bir lisans vermiş bulunmaktasınız. Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, Kullanıcı İçeriği’nde bulunan olası tüm manevi haklarınızdan (Kullanıcı İçeriği’nin yazarı olarak tanıtılma hakkı veya söz konusu Kullanıcı İçeriği’nin belli bir amaçla kullanımına karşı çıkma hakkı) feragat edersiniz.

Eğer, kendi düşüncemize göre, bu Şartlar ve Topluluk Kuralları ya da mevcut Özellik Şartları ile uyumlu değil ise herhangi bir Kullanıcı İçeriğinizi kaldırma hakkına sahibiz. Aynı zamanda herhangi bir Kullanıcı İçeriğinizin fikri mülkiyet haklarına ya da herhangi bir hakkına karşı geldiğini iddia eden üçüncü bir tarafa kimliğinizi ifşa etme hakkına da sahibiz. Yasal olarak yapmamız gereken durumlarda üçüncü taraflara veya hükumet organlarına Kullanıcı İçeriğinizi ifşa edebiliriz.

Kişisel Veri Talep Portalımıza Gizlilik Politikamızda tanımlanan şekilde Hesabınızın silinmesi talebinde bulunursanız, Bond Game Studio’nun Kullanıcı İçeriğiniz üzerindeki lisansı sona erer; aşağıdaki durumlar bunun istisnasıdır:

 1. Bond Game Studio promosyonlarına yanıt olarak gönderilen Kullanıcı İçeriği herhangi bir Özellik Şartına ve diğer promosyon şartlarına tabi olacaktır;

 2. Başkalarıyla paylaşılan ancak silinmemiş veya işbu Şartlar’ın izin verdiği şekilde kamuya açık olarak zaten kullanılmış Kullanıcı İçeriği; ve

 3. Bond Game Studio ile başka bir lisans şartlarına tabi olan Kullanıcı İçeriği ki söz konusu lisansın şartlarına tabi olacaktır.

Kullanıcı İçeriğinizin silinmesi için bir istek gönderirseniz Kullanıcı İçeriğinizin aktif kullanımdan kaldırılması için makul adımları atacağız, buna Kullanıcı İçeriğinizin sistemlerimizde gizlenmesi de dahildir. Ancak Kullanıcı İçeriği, sistemlerimizde (örneğin yedek kopyalarda) bekleyebilir. Yasal olarak zorunlu olduğumuza dair makul bir inancımız varsa Kullanıcı İçeriği’nin kopyalarını da sistemlerimizde tutabiliriz.

Forumlar, bloglar ve sohbet özellikleri gibi yerlerde Hizmetler ile ilgili gözlem ve yorumlarınızı paylaştığınızda, yayınladığınızda veya ilettiğinizde, paylaşmış olduğunuz fikir ve bilgileri başka kullanıcıların kullanmayacağını garanti edemeyiz. Gizli kalmasını ve/veya başkalarının kullanmasını istemediğiniz bir fikriniz veya bilginiz varsa, paylaşmayın.

 

BOND GAME STUDIO, HERHANGİ BİR FORUM, BLOG VEYA SOHBET ODASINDA PAYLAŞTIĞINIZ, YAYINLADIĞINIZ YA DA İLETTİĞİNİZ HERHANGİ BİR İÇERİK VEYA BİLGİNİN BAŞKA KİŞİLERCE KULLANILMASI VEYA KENDİNE MAL EDİLMESİNDEN SORUMLU TUTULAMAZ.

7. HİZMETLERİN KULLANIMI VE KULLANICI İÇERİĞİ’NİN DENETLENMESİ

Hizmetleri, yasa dışı Kullanıcı İçeriği ya da başka oyuncuların uygunsuz veya yasa dışı faaliyetleri bakımından denetleme zorunluluğumuz ve bu tür eylemlerle ilgili olarak herhangi bir sorumluluğumuz yoktur. Ayrıca, başka oyuncuların (örneğin kendi profillerinde) paylaştığı bilgi, materyal, ürün veya hizmetlerden sorumlu tutulamayız ve Kullanıcı İçeriği bizim tarafımızdan onaylanmamaktadır. Hizmetlerimizi kullanarak, saldırgan veya başka bir şekilde uygunsuz olduğunu düşünebileceğiniz davranışlara maruz kalabileceğinizi anlamış bulunuyorsunuz. Hizmetlerde yayınlanan Kullanıcı İçeriklerini onaylamıyoruz ve bu içeriklerin güvenilirliğini veya doğruluğunu garanti etmiyoruz. Ancak herhangi birisi işbu Şartlar’ı ihlal ediyorsa veya Hizmetleri kötüye kullanıyorsa, lütfen Hizmetler’deki "Suistimali Bildir" bağlantısını kullanarak support@bondgamestudio.com e-posta adresinden bize bu durumu bildirin.

Hizmetleri izleme zorunluluğumuz yoktur. Siz Hizmetleri kullanırken, Hizmetler ile olan etkileşimlerinizi ya da Hizmetler’i kullanırken gerçekleştirdiğiniz, Bond Game Studio veya diğer oyuncular ile olan iletişimlerinizi (oyun içi mesajlaşma ya da video sohbet aracılığıyla kurulan iletişimleriniz de dâhil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) izleme, kaydetme ya da depolama hakkına yegane takdir ile sahibiz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz. Ayrıca, kendi takdirimize bağlı olarak sakıncalı olarak gördüğümüz Kullanıcı İçeriklerini veya başka materyalleri düzeltmeyi, yayınlamayı reddetmeyi veya kaldırmayı tercih edebiliriz. Sizin iletişimlerinizin ya da Kullanıcı İçeriğinin bu Şartları, Özellik Şartlarını ya da Topluluk Kurallarını ihlal ettiğini belirlersek sizin Kullanıcı İçeriği paylaşma ya da diğer oyuncularla iletişime geçme becerinizi size bildirmeden yegane takdir ile ortadan kaldırabilir ve Hizmetlere erişiminizi tamamen sonlandırabiliz.

8. DİĞER OYUNCULARLA ARANIZDAKİ ETKİLEŞİMLER

Diğer oyuncularla aranızdaki etkileşimlerden siz sorumlusunuz. Başka bir oyuncuyla sorun yaşarsanız, bizim dahil olma sorumluluğumuz yoktur, ancak biz istersek dahil olabiliriz. Bond Game Studio, bu tür olaylara dahil olma hakkını kendi bünyesinde saklı tutar ancak yükümlülük altında değildir.

Başka bir oyuncuyla anlaşmazlığa düşerseniz, Bond Game Studio Kurumsal Ailesi ve Bond Game Studio’nun tüm iştiraklerini, söz konusu anlaşmazlıktan veya bu anlaşmazlık sonucunda, bilerek veya bilmeden ortaya çıkabilecek her türden sorumluluk, hak iddiası, talep ve/veya (gerçek veya dolaylı) zarar ziyandan muaf tutmuş bulunursunuz. Gelir, iyi niyet, kullanım veya veri kaybından doğacak zarar ziyan da dahildir. Bu, AEA içerisinde bulunan kullanıcılara uygulanmamaktadır. AEA içerisinde bulunuyorsanız Bond Game Studio ile karşılıklı sorumluluğunuz ikamet ettiğiniz ülkedeki geçerli yasalarda belirtildiği gibidir.

Hizmetler kapsamında size arkadaşlarınızla veya diğer eşleşen rakiplerle oynama imkanı sunabiliriz. Her zaman doğru beceri seviyesinde rakiplerinizin olmasını sağlamak amacıyla, bu eşleşen rakiplerin bazıları, gerçek insan gibi görünen ve oynayan, otomatik olarak oluşturulmuş oyuncular olabilir.

California’da bulunuyorsanız şu ifadedeki California Medeni Hukuku Bölüm 1542’den feragat edersiniz: "Genel muafiyet hali, alacaklının, muafiyetin yapılmış olduğu anda kendi lehine tahakkuk ettiğini bilmediği veya şüphelenmediği, eğer kendisi tarafından bilinmiş olsaydı, borçlu ile arasındaki anlaşmasını maddi olarak etkilemek durumunda olacak olan hak iddialarını kapsamaz."

Arkadaşlarınız, aileniz veya diğer irtibat kişileriniz ile SMS veya MMS mesajlaşması başlatmak için Hizmetleri kullanmanıza izin verebiliriz. Bu tür mesajlar gönderme zorunluluğunuz yoktur; bu mesajlardan yalnızca siz sorumlusunuz ve standart mesajlarınız ve veri oranlarınızın, mobil telefon şebekeniz ile yaptığınız plana dayalı olduğunu anlamaktasınız. Aynı zamanda Bond Game Studio’nun mesaj alıcılarını, içeriklerini ya da zamanlamasını kontrol etmediğini de anlamaktasınız. Hizmetler aracılığıyla mesaj göndermeyi tercih ederseniz mesaj alıcısının uygun şekilde mesaj almaya rızası olduğunu ifade eder ve bizi temin edersiniz.

9. ÖDEME ŞARTLARI

Oyunlara, Sanal Öğeler’e ve diğer Hizmetlerimize erişmek biçiminde olan bir hizmet sunmaktayız. Hizmetler’de, Sanal Öğeleri ve/veya diğer malzeme ya da hizmetleri kullanmak amacıyla sınırlı bir lisans ve hak elde etmek için "gerçek dünya" parası kullanabilirsiniz.

Nasıl Çalışır:

Oyunlarımız ya da Hizmetlerimizden birinin satın alma sayfasını ziyaret ederek ve oynadığınız platform (örn: Facebook, Apple, Google) üzerinden faturalama yetkisi göstererek, sınırlı lisans ve Sanal Öğeler alırsınız.

Bondgamestudio.com veya Bond Game Studio’nun sahibi olduğu herhangi bir web sitesi üzerinden satın alım yaptığınızda ödeme sayfası, satın alımınızı yaparken kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri konusunda sizi bilgilendirir. Ürünün fiyatı, siparişinizi verdiğinizde sipariş sayfasında belirtilen fiyat olacaktır. Siparişiniz tamamlandığında size sipariş verdiğiniz ürünün detaylarını içeren bir onay e-postası göndereceğiz. Onay mesajındaki ayrıntıların doğru olup olmadığını en kısa sürede kontrol edip bir nüshasını kendi kayıtlarınızda saklayın. Bondgamestudio.com bu işlemlerle ilgili gelecekte çıkabilecek sorularla ilgilenebilmek için işlemlerin bir kaydını tutmaktadır.

Oyunlarımızda ya da Facebook, Apple ya da Google gibi diğer platformlarda Sanal Öğeler satın aldığınızda Bond Game Studio işlemlerin tarafı değildir ve satın alımınız üçüncü taraf platformun ödeme şart ve koşullarına göre gerçekleştirilecektir. Daha fazla bilgi için lütfen platformların hizmet koşullarını gözden geçirin. Aynı zamanda Facebook veya Google üzerinden yaptığınız satın alımlara ilişkin sorularınız için aşağıda tanımlanan şekilde Faturalama Destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sanal Öğeler’de siparişiniz, ilgili Hizmet(leri) ya da Sanal Öğe(leri) kullanmak için sınırlı bir lisans ve hak almak üzere tarafımıza bir teklif sunacak, bu lisans ve hak ödemeyi kabul ettiğimizde bizim tarafımızdan kabul edilecektir. Bu noktada sınırlı lisans başlar.

Sanal Öğeler’i kullanmak için bir sınırlı lisans ve hak elde etme siparişlerinde, satın alma penceresi veya sayfasındaki satın alma/sipariş düğmesine tıklayarak:

 1. siparişinizi kabul eder etmez Sanal Öğe’nizi size sağlayacağımızı kabul ederiz; ve

 2. Avrupa Birliği’nde ("AB") ikamet ediyorsanız, AB Tüketici Hakları Yönetmeliği (bulunduğunuz ülkenin yasalarınca uygulandığı şekliyle) uyarınca, Sanal Öğe’yi size tedarik etmeye başladığımız anda artık iptal etme hakkına sahip olmadığınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Hizmetlerimizde Sanal Öğe "kazanma", "alma" veya "satın alma" şansına sahip olduğunuz halde, Sanal Öğeler’e aslında "sahip" olmadığınızı ve Sanal Öğe’nin tutarının, gerçek para birimi veya karşılığı bir miktardaki alacak bakiyesine denk gelmediğini kabul etmiş sayılırsınız. Hesabınızda görünen "sanal para birimi" bakiyesi, gerçek dünya bakiyesi oluşturmaz veya saklanmış değer oluşturmayıp, sadece sınırlı lisansınızın süresini belirten bir anlamı vardır.

TÜM SATIŞLAR NİHAİDİR: BOND GAME STUDIO’NUN HERHANGİ BİR NEDENDEN ÖTÜRÜ PARA İADESİ YAPMAKLA YÜKÜMLÜ OLMADIĞINI VE HESABINIZ KAPATILDIĞI ANDA, SÖZ KONUSU KAPATMANIN İSTEĞE BAĞLI OLMASI VEYA OLMAMASINDAN BAĞIMSIZ YA DA SATIN ALIMINIZI İSTER BONDGAMESTUDIO.COM ÜZERİNDEN İSTER APPLE, GOOGLE, FACEBOOK VEYA HİZMETLERİMİZİ SUNDUĞUMUZ DİĞER SİTE VEYA PLATFORMLARDAN YAPMIŞ OLUN, KULLANILMAMIŞ DURUMDAKİ SANAL ÖĞELER İÇİN PARA VEYA BAŞKA TÜRLÜ BİR TAZMİNAT ALMAYACAĞINIZI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

SANAL ÖĞE KULLANABİLMEK ADINA SINIRLI LİSANS VE HAK EDİNMEK İÇİN SATIN ALIMLAR YASALARIN İZİN VERDİĞİ BİÇİMİYLE TÜMÜYLE GERİ İADESİZDİR.

İlave Ödeme Şartları:

Size veya size kayıtlı bir Hesabı kullanan herhangi birine tahakkuk eden tüm harç ve ilgili vergileri ödemeyi kabul edersiniz. Bond Game Studio, Hizmetler aracılığıyla size sunduğu ürün ve hizmetlerin fiyatlandırmasını herhangi bir anda ayarlayabilir.

Abonelikler de ilave Abonelik Şartlarımıza tabidir.

Faturalama Desteği:

Faturalama desteği için lütfen support@thebondgamestudio.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

10. PROMOSYONLAR VE TEKLİFLER

Belirli aralıklarda sınırlı süreli promosyon sunabiliriz. Herhangi bir promosyonla ilgili (varsa) resmi kuralları ve Özellik Şartlarını lütfen gözden geçirin. Söz konusu kurallar bu Şartlar’a ilave olarak görülecektir.

Ayrıca belirli aralıklarda Teklifler de sunabiliriz. Ne bizim teklif verme ne de sizin Teklif kabul etme yükümlülüğünüz vardır. Teklifler, tamamen kendi takdirimize bağlı olmak kaydı haricinde, değeri olan başka şeyler karşılığında devredilemez, bozdurulamaz veya takas edilemez.Bir Teklif’i kabul ederseniz, Teklif’in elinize geçmesi için bir elverişlilik ve yükümlülük muafiyeti bildirgesi veya başka evrakları imzalamak zorunda kalabilirsiniz. Bazı Teklifler için vergi ve diğer ücretler, seyahatler, sanal dünyanın dışında faaliyetler söz konusu olacaktır; bunların tümü siz teklifi kabul etmeden önce bilginize sunulacaktır. Herhangi bir Teklif’i kabul ederseniz, Teklif’le ilgili tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırsınız.

11. HİZMET GÜNCELLEMELERİ

Bond Game Studio’nun size önceden bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın Hizmetler’i veya oyunları güncelleyebileceğini kabul ve beyan etmektesiniz.

12. ÜÇÜNCÜ ŞAHIS REKLAMLARI

Hizmetlerimiz hem bizim hem de başka şirketlerin reklamlarını barındırabilir. Bizim Gizlilik Politikamız reklam verenlerle ne tür bilgi paylaştığımızı açıklamaktadır. Lütfen bunu okuyun.

Bazen Oyunlarımızda veya Hizmetlerimizde üçüncü taraf şirketlerin internet sitelerine veya sizi bir promosyon teklifine katılmaya davet eden ve karşılığında size Hizmetler’in bir özelliğini veya yükseltmesini (örneğin oyun içi para birimi) veren üçüncü taraf şirketlere bağlantı veriyoruz. Bu diğer şirketlerle yaptığınız ilişkilerden doğacak her tür ödeme veya yükümlülük sizin sorumluluğunuzdadır.

Hizmetlerimizde bağlandığımız hiç bir üçüncü taraf web sitesinden sorumlu değiliz ve bu bağlantı, bağlanılan siteyi ya da buradan aldığınız herhangi bir bilgiyi teyit ettiğimiz veya onayladığımız anlamına gelmemektedir. Üçüncü şahısların içeriği, ürünü ve/veya hizmetinden doğabilecek her türlü hak talebi ile ilgili herhangi bir yükümlülüğümüz yoktur.

Bağlantı verilen üçüncü taraf sitelerin bizim kontrolümüz altında olmadığını ve veri toplayabileceğini ya da kişisel veya diğer bilgiler vermenizi isteyebileceğini ya da sizden otomatik olarak bilgi toplayabileceğini lütfen unutmayın. Bu tür üçüncü taraf siteleri ve hizmetleri kullandığınızda, üçüncü taraf şirket sizden bilgi ve içeriklerinize erişme izni isteyebilir (veya istemeyebilir). Bu diğer şirketlerin içeriği, iş yapma biçimleri veya gizlilik politikaları ya da sizden aldıkları bilgileri nasıl topladıkları, kullandıkları veya paylaştıkları konusunda Biz herhangi bir sorumluluk taşımamaktayız.

13. TELİF HAKKI UYARILARI/ŞİKÂYETLERİ

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz ve sizin de bunu yapmanızı bekliyoruz. Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası’na (“DMCA”), E-Ticaret Yönetmeliği ve ilgili AB mevzuatları ve benzer veya eşdeğerdeki diğer yerel yasalara uygun olarak verilmiş telif hakkı ihlal iddiası uyarılarına yanıt vermekteyiz. Daha fazla bilgi için, lütfen Bond Game Studio’nun Telif Hakkı Sayfası‘na gidip Bildirim Rehberi’ni gözden geçirin. Bir oyuncunun "sürekli ihlal eden" bir kişi olduğunu tespit edersek, söz konusu oyuncunun Hizmetlere erişimini feshetme hakkını kendimizde saklı tutarız. Bunu yapmadan önce oyuncuyu bilgilendirmek mecburiyetinde değiliz.

14. GERİ BİLDİRİM VE TEKLİFSİZ VERİLEN FİKİRLER

Bir promosyon veya müşteri kavrayış programı aracılığıyla belli başlı özellikler için sizden geri bildirim talep edebiliriz. Talebimize cevap verme zorunluluğunuz yoktur. Bizim talebimiz doğrultusunda bir promosyon veya program aracılığıyla ilettiğiniz geri bildirimler, o promosyon veya programın kurallarına tabidir. Ayrıca, bize gönüllü olarak göndermiş olduğunuz tüm fikir, bilgi veya geri bildirimler bizim Teklifsiz Verilen Fikirler Politikamıza tabidir.

15. HİZMETLERİN MÜSAİTLİLİĞİ; GARANTİ FERAGATI

Bond Game Studio, Bond Game Studio Kurumsal Ailesi ve Bond Game Studio İştirakleri Hizmetlerin veya Hizmetler içerisindeki herhangi bir içeriğin her zaman ulaşılabilir, kesintisiz ve hatasız olacağına dair hiçbir söz ve garanti vermemektedir. Ticari ve operasyonel sebeplerden ötürü Hizmetlerimizin ulaşılabilirliğinin tamamını ya da herhangi bir kısmını askıya alabilir, geri çekebilir ya da kısıtlayabiliriz.

HİZMETLERİ KULLANMANIN RİSKLERİ SADECE SİZE AİTTİR. "OLDUĞU GİBİ" ESASINA GÖRE SAĞLANIRLAR. YÜRÜRLÜKTEKİ YASALAR İZİN VERDİĞİ MÜDDETÇE, BOND GAME STUDIO, BOND GAME STUDIO KURUMSAL AİLESİ VE BOND GAME STUDIO İŞTİRAKLERİ, HİZMETLERLE İLGİLİ OLARAK, AÇIK VEYA ZIMNEN HERHANGİ BİR GARANTİ, ŞART VEYA HERHANGİ BİR TÜRDE KOŞUL SUNMAZ. BOND GAME STUDIO, BOND GAME STUDIO KURUMSAL AİLESİ VE BOND GAME STUDIO İŞTİRAKLERİ HİÇBİR TASARRUF HAKKI GARANTİSİ VEYA ZIMNİ GARANTİ, ŞART VEYA DİĞER İHLAL ETMEME, TİCARETE ELVERİŞLİLİK, MÜDAHALESİZ KULLANIM VEYA BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK GARANTİ TÜRLERİNİ VERMEZ.

Eyaletiniz veya ülkeniz bu sorumluluk reddine izin vermiyorsa, bu şartlar sizin için geçerli değildir. Eyaletiniz veya ülkeniz, bir garantinin geçerli olacağı belli bir süreyi talep ediyorsa ya Hizmetler’i ilk kullandığınız andan sonraki 30 gün ya da yasaların gerektirdiği en kısa süre arasındaki en kısa dönem geçerli olacaktır.

16. SINIRLAMALAR; YÜKÜMLÜLÜK FERAGATİ

BOND GAME STUDIO, BOND GAME STUDIO KURUMSAL AİLESİ VE BOND GAME STUDIO İŞTİRAKLERİNİN:

(1) HİZMETLERİN KULLANILMASI VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOĞACAK GELİR, İYİ NİYET VEYA GELİR KAYBI DA DAHİL OLMAK ÜZERE, DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL, ÖRNEK NİTELİĞİNDE VEYA SONUCA BAĞLI OLUŞAN ZARAR ZİYANLARDAN; VEYA

(2) HİZMETLERİN DİĞER KULLANICILARI VE HARİCİ SİTELERİN OPERATÖRLERİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARIN FAALİYETLERİNDEN, HİÇBİR ŞEKİL VE ŞART ALTINDA SORUMLU TUTULAMAYACAĞINI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

HİZMETLERİN VE HARİCİ SİTELERİN KULLANIM RİSKİNİN YANI SIRA, HİZMETLER VE HARİCİ SİTELERDEN DOĞACAK SAKATLANMA RİSKLERİ DE TAMAMEN SİZE AİTTİR.

YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ KAPSAMDA, HERHANGİ BİR YARGI MERCİİNDE GARANTİNİN İHLALİ, SÖZLEŞMENİN İHLALİ VEYA HAKSIZ MUAMELE (İHMAL DAHİL) FAALİYETLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI KALMAYACAK ŞEKİLDE TÜM DAVA AÇMA HAKLARI ÇERÇEVESİNDE BU ŞARTLAR’DAKİ YÜKÜMLÜLÜK RETLERİ, HİZMETLER’İN NEDEN OLDUĞU YA DA HİZMETLER’İN KULLANILMASI VEYA KULLANILAMAMASI NEDENİYLE ORTAĞA ÇIKAN ZARAR-ZİYAN VEYA SAKATLANMALAR İÇİN DE GEÇERLİDİR.

YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ KAPSAMDA, BOND GAME STUDIO, BOND GAME STUDIO KURUMSAL AİLESİ VE/VEYA BOND GAME STUDIO İŞTİRAKLERİNİN TOPLAM YÜKÜMLÜLÜĞÜ, İLETMİŞ OLDUĞUNUZ HAK TALEBİNİN İLK YAPILDIĞI GÜNDEN HEMEN ÖNCEKİ YÜZ SEKSEN GÜN (180) İÇİNDE BOND GAME STUDIO, BOND GAME STUDIO KURUMSAL AİLESİ VE/VEYA BOND GAME STUDIO İŞTİRAKLERİNE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ TOPLAM ÖDEMELERLE SINIRLIDIR.

İLETMİŞ OLDUĞUNUZ HAK TALEBİNİN İLK YAPILDIĞI GÜNDEN HEMEN ÖNCEKİ YÜZ SEKSEN GÜN (180) İÇİNDE BOND GAME STUDIO, BOND GAME STUDIO KURUMSAL AİLESİ VE/VEYA BOND GAME STUDIO İŞTİRAKLERİNE HERHANGİ BİR ÖDEME YAPMAMIŞSANIZ, BOND GAME STUDIO, BOND GAME STUDIO KURUMSAL AİLESİ VE/VEYA BOND GAME STUDIO İŞTİRAKLERİ İLE ARANIZDAKİ ANLAŞMAZLIĞIN TEK VE MÜNHASIR ÇÖZÜMÜ, HİZMETLERİ KULLANMAYI BIRAKMANIZ VE HESABINIZI İPTAL ETMENİZDİR.

Bazı eyaletler veya ülkeler yukarıda tanımlanan sorumlulukların bazı garanti veya sınırlamaların/hariciyetlerin hariç tutulmasına izin vermemektedir ki bu da bu sınırlamaların/hariciyetlerin bu eyaletlerden veya ülkelerden birinde yaşamanız durumunda sizin için geçerli olmayabileceği anlamına gelmektedir. Bu sınırlamalar/hariç tutmalar New Jersey sakinleri için tamamen geçerlidir.

Bu sınırlamalar/hariç tutmalar AEA’da bulunan kullanıcılar için geçerli değildir. Bu kullanıcılar için; Bond Game Studio bu Şartlara uymazsa Bond Game Studio’nun bu Şartlara karşı gelmesinin ya da Bond Game Studio’nun ihmalinin öngörülebilir bir sonucu olarak yaşadığınız kayıp ve hasarlardan Bond Game Studio sorumludur fakat Bond Game Studio öngörülebilir olmayan hiçbir hasar ve kayıptan sorumlu değildir. Kayıp ve hasar, bizim karşı gelmemizin açık bir sonucu ise ya da siz ve Bond Game Studio tarafından bu Şartlar’ı kabul ettiğimiz zamanda gerçekleştiyse öngörülebilir niteliktedir.

17. TOPLU DAVASI OLMAMASI

Bond Game Studio ve siz sadece birbirinize karşı, bireysel bazda dava açabilirsiniz. İŞBU HİZMET KOŞULLARI’NI KABUL ETMEK SURETİYLE, TOPLU DAVA (CLASS ACTION) AÇMA HAKKINDAN FERAGAT ETTİĞİNİZİ VE SADECE BİREYSEL OLARAK BOND GAME STUDIO ALEYHİNE DAVA AÇABİLECEĞİNİZİ ANLAMAKTA VE KABUL ETMEKTESİNİZ.

 • Ne siz ne de Bond Game Studio, bir toplu davada, konsolide eylemde ya da ilgili grubun bir mensubunun grup adına açtığı davada (representative action) davacı veya toplu dava tarafı olarak talepte bulunamaz,

 • Hem siz hem de Bond Game Studio bunu değiştirmek üzere mutabakata varmadıkça, mahkeme birden fazla kişinin davasını tek bir dava bünyesinde birleştiremez ve konsolide, toplu veya grup adına açılan bir tahkim yargılaması sürecine başkanlık edemez,

 • Mahkemenin bir kişinin davasında verdiği karar veya hüküm sadece davayı açan kişiyi etkiler, Hizmetler’in diğer kullanıcılarını etkilemez ve diğer kullanıcılarla olan uyuşmazlıkların karara bağlanmasında kullanılamaz.

 

18. TAZMİNAT

Bu Hizmet Koşulları’nın tarafınızca ihlal edilmesinden ötürü üçüncü tarafların ileri sürdüğü tazmin taleplerine, taleplere, zararlara veya makul avukatlık ücretleri dahil diğer kayıplara karşı Bond Game Studio’yu tazmin etmeyi, savunmayı ve Bond Game Studio’ya halel getirmemeyi kabul etmektesiniz. Bond Game Studio, Bond Game Studio’yu tazmin etmenizi gerektiren herhangi bir hususa ilişkin münhasır savunmayı ve kontrolü masrafları size ait olacak şekilde üstlenme hakkını saklı tutmaktadır ve siz de, Bond Game Studio’nun bu iddialara karşı yapacağı savunmada iş birliği yapmayı kabul etmektesiniz. Bond Game Studio, bilgi sahibi olmasının ardından sizi bu gibi iddialar, eylemler ya da takibatlar hakkında bilgilendirmek için makul çabayı gösterecektir.

 

İşbu paragraftaki düzenlerin Hesap’larınızın veya Hizmetler’in sona erdirilmesinden sonra dahi geçerli olmaya devam edeceğini kabul ve beyan etmektesiniz.

19. UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ VE UYGULANACAK HUKUK

Bond Game Studio ile Hizmetler’inden faydalananlar (Kullanıcılar) arasında meydana gelebilecek uyuşmazlıklar olması halinde, Hizmetler’den faydalananlar ilk olarak Hizmetler içerisinde veya Hizmetler’e bağlı olan destek bölümleri üzerinden ya da support@bondgamestudio.com e-posta adresi üzerinden talep oluşturarak uyuşmazlığı çözmek amacıyla Bond Game Studio ile iletişim geçmeleri gerektiğini kabul ve beyan etmektedirler.

Destek bölümleri üzerinden Bond Game Studio ile Hizmetler’inden faydalananlar arasındaki uyuşmazlığın çözülememesi halinde kullanıcılar, yaşanacak tüm uyuşmazlıkların kanun ihtilaflarına ilişkin olarak içerdiği hükümlere bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacağını ve İstanbul Merkez (Kadkıköy) mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine gireceğini ve söz konusu mahkemeler tarafından çözüme kavuşturulacağını kabul etmektedirler.

Yürülükteki yasalar ve/veya Yetkili mahkemeler tarafınca, işbu Hizmet Şartları Sözleşmesi veya Gizlilik Politika’sının tamamı, bir kısmı, bir başlığı, bir benti kabul edilemez ve/veya uygulanamaz olarak karar verildiği takdirde bahsi geçen kısım,başlık, bent geçersiz/uygulanamaz olacaktır. Ancak diğer tüm bölgelerde ve mahkemelerde, öncesinde verilmiş kararlar ne olursa olsun işbu hali ile geçerli olmaya devam edecektir.

İşbu Hizmet Şartları Sözleşmesi ve Gizlilik Politikası belgelerinde/sözleşmelerinde belirtilen hakların, üstlenilen yükümlülüklerin yeri doldurulamaz olduğunun ve bunların yerine getirilmemesi halinde Bond Game Studio’yu karşılanamaz bir zarara sokacağının ve bu zararların maddi manevi yollar ile düzeltilemeyeceğini ve bu durumlar oluşması halinde Bond Game Studio, ihtiyaç duyulan tedbir kararlarını alabileceğini beyan etmektedir ve Kullanıcı’ları bunu kabul etmektedir.

İhtiyati tedbire ya da hakkaniyete uygun diğer bir tedbire başvurmaya veya Hizmetler’in ya da oyunların yürütülmesini, herhangi bir reklamın ya da bunlarda bağlantılı olarak yayınlanan diğer materyallerin kötüye kullanılmasını veya Hizmetler’in ya da Hizmetler vasıtasıyla kullanılan veya görüntülenen içeriklerin veya diğer materyallerin kötüye kullanılmasını yasaklamaya veya engellemeye yönelik tüm haklardan gayri kabili rücu olacak şekilde feragat etmektesiniz ve taleplerinizi/iddialarınızı (mevcut olması halinde) 9. ve 18. maddeler ile sınırlandırılan şekilde maddi tazminatla sınırlı tutmayı kabul etmektesiniz.

20. ŞARTLARIN AYRILMASI

Bu Şartlardaki her paragraf birbirinden ayrı şekilde işler. 17. Bölüm’de "Toplu Dava Olmaması" bendinde tanımlanan durumların haricinde, işbu Şartlar, Özellik Şartları ve Topluluk Kuralları’nın herhangi bir bölümü uygulanamaz hale gelirse, işbu Şartlar, Özellik Şartları ve Topluluk Kuralları’nın kalan bölümleri geçerliliğini ve bağlayıcılığını sürdürmeye devam edecek, uygulanamaz hale gelen maddeler ekonomik olarak yasadışı ya da uygulanamaz maddeye olabilecek en yakın maddeyle değiştirilecektir.

21. TAHSİS

Biz, işbu Şartlar, Özellik Şartları ya da Topluluk Kuralları’ndan doğan haklarımızı veya yükümlülüklerimizi, onayınız olsun olmasın, istediğimiz anda herhangi bir kişi veya varlığa verebiliriz. Siz, işbu Şartlar, Özellik Şartları veya Topluluk Kuralları’ndan doğan haklarınızı veya yükümlülüklerinizi, önce Bond Game Studio’nun yazılı onayını almadan hiç kimseye veremezsiniz, onayımız olmadan yapılan her türlü verme girişimi geçersizdir.

22. EK POLİTİKALAR

Bond Game Studio, forumlar, yarışmalar ya da bağlılık programları gibi belirli hizmetlere ilişkin ek politikalar yayınlayabilir. Bu hizmetleri kullanma hakkınız söz konusu özel politikalara ve işbu Hizmet Koşulları’na tabidir.

23. ANLAŞMANIN TÜMÜ

İşbu Şartlar ve işbu Şartlar’da atıf yaptığımız diğer tüm politika veya kurallar, işbu Şartlar’ın konusu ile ilgili olarak siz ve bizim aramızdaki anlaşmanın tümünü oluşturmaktadır ve işbu Şartlar’ın konusu ile ilgili taraflar arasında önceden yapılmış olan tüm mutabakatın, siz ve bizim aramızdaki bu mutabakat ister elektronik, sözlü veya yazılı olsun ister gelenek, uygulama, politika veya emsal ile yapılmış olsun, tüm bunların yerine geçmektedir. Bu hüküm AEA içerisinde yer alan kullanıcılar için geçerli değildir.

24. ŞARTLAR’IN DİLİ

Biz, eğer işbu Şartlar, Özellik Şartları, Topluluk Kuralları, Gizlilik Politikası veya diğer başka kural veya politikaların çevrilmiş biçimlerini sunarsak, bu yalnızca bilgilendirme amacıyla yapılmıştır. Çevrilen sürümler, İngilizce sürümünden daha farklı bir anlama geliyorsa, o zaman geçerli olan sürüm İngilizce sürüm olacaktır. Bu hüküm AEA içerisinde yer alan kullanıcılara uygulanmamaktadır.

25. FERAGAT OLMAMASI

Bizim, işbu Şartlar kapsamında Özellik Şartları veya Topluluk Kuralları kapsamındaki haklarımızı uygulamıyor oluşumuz, ileride uygulama hakkımızdan feragat ettiğimiz anlamına gelmez. Ve bizim, işbu Şartlar, Özellik Şartları veya Topluluk Kuralları’nın bir maddesinden açıkça feragat etmiş olmamız, bunun ileride de her defasında feragat edilmiş olması anlamına gelmez. Sizin bir yükümlülüğü yerine getirmemenizden ya da karşı çıkmanızdan feragat edersek bunu yazılı olarak yaparız ve bu, daha sonra herhangi bir yükümlülüğü yerine getirememenizden ya da karşı çıkmanızdan da otomatik olarak feragat edeceğimiz anlamına gelmeyecektir.

26. ORTAKLIK

Hizmetler’i kullanmanız, işbu Sözleşme sonucunda sizinle Bond Game Studio arasında herhangi bir ortak girişim, ortaklık, istihdam, işveren, çalışan veya acentelik/vekillik ilişkisi kurulduğu anlamına gelmeyeceğini kabul etmektesiniz.

27. TEBLİGATLAR

Size, Şartlar, Özellik Şartları ya da Topluluk Şartları’na göre bir tebligatta bulunmak zorundaysak, bunu size www.bondgamestudio.com adresinde veya oynadığınız Bond Game Studio oyunu/oyunlarında bir mesaj yayınlayarak ve e-posta göndererek veya bize sunmuş olduğunuz iletişim bilgileri aracılığıyla sizinle diğer yollardan iletişim kurarak tebligat yapabiliriz.

Bize Şartlar, Özellik Şartları veya Topluluk Kuralları’na uygun olarak bir şeyle ilgili tebligat göndermek istiyorsanız privacy@bondgamestudio.com e-posta adresine tam adınızı ve Bond Game Studio ile irtibat kurmanızın sebebini ayrıntılı bir şekilde belirtiniz.

28. MÜCBİR SEBEP

Biz, kontrolümüz dışında yaşanan, doğal afetler, savaş, terör faaliyetleri, isyan, ambargo, sivil veya askeri kurumların faaliyetleri, yangın, sel, kaza, ağ altyapısındaki arızalar, grev veya nakliye hizmetleri, yakıt, enerji, iş gücü ya da malzeme eksiklikleri gibi hususların yol açtığı değişiklik veya sorunlardan dolayı herhangi bir yükümlülük taşımamaktayız. Bu hüküm AEA içerisindeki kullanıcılar için geçerli değildir.

bottom of page